Роза Ветров в Кременчуге - ваш идеальный отдых за минимальную цену

Правила прокату дитячих товарів

Будь ласка, зверніть увагу на загальні правила прокату .
Крім цього, не забудьте прочитати зобов'язання орендаря .

 1. Вартість прокату вважається з дня видачі дитячої речі до дня фактичної здачі, при цьому день здачі та видачі спорядження вважається за один день.
 2. За отриману в прокат річ утримується заставу, вказаний на сайті.
 3. Для оформлення Акта про оренду, необхідні документи, що засвідчують особу (паспорт).
 4. Клієнт несе повну матеріальну відповідальність за збереження і цілісність взятих в прокат товарів. Дитячі товари, взяті в прокат, повинні бути повернуті в тому ж стан, що і отримані. В іншому випадку стягується штраф у розмірі вартості одного тижня прокату даного товару.
 5. У разі пошкодження товару в період прокату, клієнт відшкодовує вартість ремонту цієї речі. Якщо товар не підлягає ремонту, то клієнт виплачує повну вартість такого. При цьому застава повертається тільки після остаточного розрахунку.
 6. У разі втрати або нестачі комплекту товару, клієнт відшкодовує повну його вартість. При цьому застава повертається після остаточного розрахунку.
 7. Якщо перевищується обумовлений термін прокату, то клієнт виплачує вартість прокату за кожну тиждень прострочення за вказаною ціною.
  При здачі речей раніше обумовленого терміну перерахунок не проводиться.
  Співробітники прокату залишають за собою право відмовити в прокаті, якщо справжність, дійсність або ступінь збереження документів викликає сумніви.