Гра пейнтбол в Кременчуці - захоплюючий відпочинок за мінімальну ціну

Гра пейнтбол в Кременчуці - пора повеселитися!

Друзі! Тепер у вас з'явилася відмінна можливість активно відпочити в межах рідного міста. У Кременчуці відкрили пейнтбольний клуб, де ви зможете отримати масу яскравих вражень.

Отже, що ж являє собою гра пейнтбол . Це дуже цікавий захід, який дозволить відпочити вам і вашим друзям у великій компанії. Суть гри поділитися на дві команди і почати «полювання» на супротивника. Ви гарантовано отримаєте відчутний заряд адреналіну, відчуєте себе героєм бойовиків. Крім цього, слід зазначити і корисність гри. Адже активний відпочинок - це корисний відпочинок. Досить просиджувати вихідні на дивані - пора повеселитися!

Наша фірма не просто здає напрокат пейнтбольне обладнання, а до того ж і організовує самі ігри. Ми професійно підходимо до вибору місцевості для гри.

Гра пейнтбол в Кременчуці - захоплюючий відпочинок за мінімальну ціну

Що в прокатному комплекті

Звернувшись до нас, ви не тільки отримаєте пейнтбольне зброя , ми вам надамо повний комплект спорядження, в який входить:

  1. Маркер . Це спеціальне пейнтбольне пневматична зброя, а також основний атрибут при грі в пейнтбол.

  2. Заправлений балон . Це балон з стисненим азотом, який призначений для маркера і допомагає йому здійснювати стрілянину.

  3. Захисна маска. Важливий елемент, який захистить обличчя від легких пошкоджень.

  4. Спеціальний одяг. Одяг для пейнтболу захистить вас від пошкоджень і, звичайно ж, не дасть вимазати власну.

  5. 200 куль. Достатня кількість куль, щоб вразити всіх супротивників!

Гра пейнтбол в Кременчуці - захоплюючий відпочинок за мінімальну ціну

Ціни на гру

Пейнтбол ціни. Важливий момент, який не оминути стороною. Вартість прокату всього нашого комплекту становить всього 250,00 гривень з однієї людини. 250 гривень це похід в кіно або суші бар, що цілком не погано, але вже точно не порівняти з грою в пейнтбол!

Якщо Ви хочете просто відпочити або шукайте де провести день народження, то правильний вибір це гра в пейнтбол в Кременчуці . Не просто гра, а нова реальність, в яку ви увіллється з перших хвилин гри. Це більше ніж комп'ютерна гри, де ти керуєш героєм. Тепер герой ти. Діліться на команди і грайте, трощіть супротивників, розробляйте стратегії. Дайте політ своїм фантазіям і здійсните свої мрії.

Ми гарантуємо Ваше задоволення. І будемо чекати Вас знову і знову в нашому пейнтбольному клубі.

Замовити гру