Про нашу компанію

Наша компанія знаходиться в постійному динамічному розвитку. Ми постійно працюємо над собою - розширюємо асортимент, покращуємо якість своїх послуг, відкриваємо нові напрямки.

Засновниками компанії є молоді батьки, люди, які як ніхто інший знають, що дитина і догляд за ним - це не тільки велике щастя, а й важка робота, яка забирає багато часу. Ми дуже хочемо розділити з Вами ці нелегкі, але приємні клопоти.Наш прокат товарів в Кременчуці допомагає багатьом людям зводити свої витрати до мінімуму, при цьому не жертвуючи своїм комфортом. Адже ті речі, які ми інколи не можемо собі дозволити, але які нам так потрібні в даний момент - наприклад дитячі товари - і потрібні-то нам тимчасово. А чому б тоді не взяти їх в оренду? Наш прокат товарів відкриває доступ як до дрібниць так і до більш дорогих речей. Ось лише деякі приклади того, як зручно використовувати наш орендний майданчик:

• Ваш малюк росте не по днях а по годинах. І Вам так хочеться дізнатися, скільки ж він набрав у вазі за сьогоднішній день? ... А якісні ваги коштують недешево, в той час як потрібні вони, як правило, всього на один-два місяці. Ми видамо Вам найвірніші ваги напрокат !
• Хочете виїхати в відпустку, але немає дитячого автокрісла? Але ж воно коштує дорого ... в той час як потрібно не завжди. Так чому б не взяти автокрісло напрокат?
• Вам радять купити якусь річ, наприклад манеж, але ви не впевнені, чи захоче ваш малюк в ньому сидіти? Перевірте це, взявши манеж у нас в оренду.

Це лише деякі приклади того, як можна використовувати наш прокат. Ми сподіваємося, що Ви на своєму досвіді переконаєтеся, як зручно і економно брати речі в оренду. Ми ж докладемо всіх зусиль, щоб Ви залишилися задоволені!