Роза Ветров в Кременчуге - ваш идеальный отдых за минимальную цену

Правила проката ігрових приставок та дисків

Будь ласка, зверніть увагу на загальні правила прокату .
Крім цього, не забудьте прочитати зобов'язання орендаря .

Підприємство зобов'язується надати Користувачеві за плату в тимчасове володіння і користування усі товари (далі «Обладнання»), представлені на цьому сайті.
Справність Обладнання перевіряється Підприємством в присутності Користувача. Інструкція про правила експлуатації видається разом з Обладнанням. Укладається Акт прийому-передачі Обладнання.
Користувач зобов'язується користуватися Обладнанням, наданим в прокат відповідно до його призначення, як і не закладати, не здавати його в піднайм, не робити розбирання і ремонт предмету.
За користування майном Користувач сплачує підприємству орендну плату відповідно до цін, зазначених на сайті.
у разі знищення / пошкодження окремих складових частин Обладнання та / або упаковки з вини Користувача, Користувач виплачує підприємству штраф у розмірі 100% від вартості таких частин.
Користувач зобов'язаний повернути надане майно в придатному для експлуатації стані, не погіршивши його споживчих якостей і зовнішнього вигляду.
Користувач має право відмовитися від оренди, попередивши Підприємство не менше ніж за добу до початку терміну оренди.
у разі дострокового повернення обладнання, Користувач попереджає підприємство не менше ніж за добу до закінчення терміну оренди. Підприємство повертає відповідну частину отриманої орендної плати.
Всі ігри здаються в оренду тільки в комплекті з приставками. Мінімальний термін оренди приставок - 1 доба.