Роза Ветров в Кременчуге - ваш идеальный отдых за минимальную цену

UFC Personal Trainer: The Ultimate Fitness System (Kinect) - прокат у Кременчуці.
UFC Personal Trainer дарує Вам можливість займатися фітнесом з професійної методикою Національної академії спортивної медицини (National Academy of Sports Medicine). Вашій увазі пропонується безліч вправ змішаних бойових мистецтв (Mixed Martial Arts). Ви можете вибрати один з курсів або скласти власну програму тренувань, а потім в ході занять підвищити силу і витривалість, а також позбутися від зайвої ваги.
Персональні поради тренерів MMA дозволять Вам завжди залишатися у формі, застережуть від зайвих навантажень і допоможуть досягти поставлених цілей. У режимі Ultimate Training Mode Ви зможете перевірити себе у вправах на спритність, заробити різні нагороди і позмагатися з друзями.
Особливості гри:
Професійні методики.
Гра розроблялася під контролем Національної академії спортивної медицини із залученням кращих тренерів змішаних бойових мистецтв - Марка ДеллаГротте (Mark DellaGrotte), Грега Джексона (Greg Jackson) і Хав'єра Мендез (Javier Mendez). У UFC Personal Trainer ви зможете особисто перевірити ефективність вправ, які кожен день виконують спортсмени Ultimate Fighting Championship.
Інтенсивні тренування.
Вас чекає понад 70 вправ, схвалених експертами ММА і NASM, в числі яких такі дисципліни як рестлінг, кікбоксинг і тайський бокс. Всі вправи згруповані в програми, кожна з яких спрямована на роботу з певними групами м'язів, розвиток навичок і досягнення поставлених цілей.
Власні програми.
Ви зможете сформувати власний курс тренувань, що включає в себе до дюжини різних вправ. Кожну з програм можна в будь-який момент змінити, збільшивши або зменшивши інтенсивність занять, що дозволяє підібрати оптимальну схему в залежності від ваших уподобань.
Індивідуальний підхід.
Успішність тренувань багато в чому залежить від правильно обраної мети. У цьому вам знадобляться інструкції професійних тренерів ММА. Їх поради допоможуть розібратися в вправах і підібрати програму будь-якої спрямованості, будь то спалювання калорій і зниження ваги або силова підготовка.
Перевірка на міцність.
Закріпити результати ви зможете в змаганнях з відомими бійцями Ultimate Fighting Championship. Різні змагальні вправи на час і почуття ритму дозволять відшліфувати техніку ударів і підвищити спритність. Завдяки перемогам ви отримаєте доступ до нових завдань і рівнями складності. Кинути виклик можна не тільки віртуальним противникам, але і своїм друзям.
Довгострокова перспектива.
Вибравши один з напрямків - втрата ваги, підвищення сили або комплексне поліпшення фізичної форми - ви зможете займатися по 30- або 60-денній програмі. Графік тренувань і ваші успіхи будуть фіксуватися у внутрішньоігровому календарі.
Прогрес і мотивація.
Вбудований в гру докладний журнал дозволяє стежити за своїм прогресом, а також отримувати рекомендації на кожному етапі тренувань.
Видання гри включає в себе: 4 бонусних спаринг-партнерів з ліги UFC.
9 додаткових вправ.

За допомогою форми замовлення, наведеної нижче, Ви можете взяти UFC Personal Trainer: The Ultimate Fitness System (Kinect) напрокат у Кременчуці с доставкою надом.

Зверніть увагу: якщо ви берете диск в прокат без приставки, необхідно внести заставу в розмірі 50 грн.
Вартість прокату:
Доба 4-6 діб ≥ 7 діб
5 грн. 20-30 грн. от 35 грн.
Доставка Застава
50 грн. 2000 грн.
Форма замовлення товару напрокат
Тривалість прокату:
Ваше ім'я:
E-mail:
Контактний телефон:
Адреса для доставки:
Комментарій до замовлення:
Будь ласка, дайте відповідь на антиспам питання.
Скільки буде 3 плюс 5?