Роза Ветров в Кременчуге - ваш идеальный отдых за минимальную цену

Fighters Uncaged (Kinect) - прокат у Кременчуці.

Fighters Uncaged - це перша рухома гра-файтинг для Microsoft Kinect, призначена для широкої аудиторії. Від гравця потрібно встати з дивана і зануритися в бій без використання контролерів і набратися досвіду в реальному бою в стилі тайського боксу.

 

Гравці зможуть створити 70 різних ударів, пропонованих бойовими мистецтвами, і відвідати 21 різне місце для бою, таке як даху, темні алеї, брудні міські доки і занедбані церкви. У грі зустрічаються супротивники з різними бойовими стилями, руйнівними комбо і активуються голосом супер ударами. Є можливість вдосконалення Вашого персонажа розблокуванням нових умінь і участі в розрахованому на багато користувачів режимі, щоб скинути Ваших ворогів спільно з друзями.

 

Пориньте з головою в жорстокий світ Fighters Uncaged, де в боротьбі за перемогу стане Вам у пригоді кожен мускул вашого тіла. Саймон, вимушений взяти участь в секретному змаганні, повинен згадати все, чому його вчив батько, колишній чемпіон з боксу. Йому доведеться битися з жорстокими противниками, які можуть використовувати в бою прийоми з найрізноманітніших шкіл бойових мистецтв. Ніяких пістолетів. Ніяких ножів. Ваше тіло - смертельна зброя.

Вік: 16+

Мова інтерфейсу: англійська.


За допомогою форми замовлення, наведеної нижче, Ви можете взяти Fighters Uncaged (Kinect) напрокат у Кременчуці с доставкою надом.

Зверніть увагу: якщо ви берете диск в прокат без приставки, необхідно внести заставу в розмірі 50 грн.
Вартість прокату:
Доба 4-6 діб ≥ 7 діб
5 грн. 20-30 грн. от 35 грн.
Доставка Застава
50 грн. 2000 грн.
Форма замовлення товару напрокат
Тривалість прокату:
Ваше ім'я:
E-mail:
Контактний телефон:
Адреса для доставки:
Комментарій до замовлення:
Будь ласка, дайте відповідь на антиспам питання.
Скільки буде 3 плюс 5?