Роза Ветров в Кременчуге - ваш идеальный отдых за минимальную цену

Army of two: The 40th day (LT+3.0) - прокат у Кременчуці.

У цій грі ми посилаємо тактичну пару військових до нових позиціях, і розкриваємо перед гравцями небувалі можливості для цікавої колективної гри - проходячи вулицями, зруйнованого через таємничого катаклізму, і охопленого панікою жителів Шанхаю, у вас буде можливість покладатися лише на свого партнера.

 

Страшна біда відбувається в Шанхаї, тому Rios і Salem знову потрапляють в пекло подій: невчасно, не там, де потрібно, але у вірній компанії. Скрупульозно підготовлена ​​низка таємничих катастроф, робить з Шанхая руїни. Команді з двох солдатів потрібно в боях пробратися по розваленим міських вулицях, і на зло всім розгадати таємницю сорокового дня.

 

Гра демонструє список свіжих загальних трюків, які можна виконувати в будь-який час. Вони дають героям величезний вибір військових рішень. У підсумку, колективна гра набуває більших масштабів, стає краще, все більш натуральної і цікавої, а герої мають можливість проробляти полюбилися трюки в будь-який момент.


За допомогою форми замовлення, наведеної нижче, Ви можете взяти Army of two: The 40th day (LT+3.0) напрокат у Кременчуці с доставкою надом.

Зверніть увагу: якщо ви берете диск в прокат без приставки, необхідно внести заставу в розмірі 50 грн.
Вартість прокату:
Доба 4-6 діб ≥ 7 діб
5 грн. 20-30 грн. от 35 грн.
Доставка Застава
50 грн. 2000 грн.
Форма замовлення товару напрокат
Тривалість прокату:
Ваше ім'я:
E-mail:
Контактний телефон:
Адреса для доставки:
Комментарій до замовлення:
Будь ласка, дайте відповідь на антиспам питання.
Скільки буде 3 плюс 5?