Роза Ветров в Кременчуге - ваш идеальный отдых за минимальную цену

Resident Evil 6 - прокат у Кременчуці.

особливості гри:

Жахи світового масштабу. Спалахи епідемії К-вірусу поширилися по всьому світу. Щоб боротися з біозагрозами, героям належить відправитися в Північну Америку, Східну Європу і Китай.

  • Різноманітні персонажі і закручений сюжет. Історія < strong> Resident Evil 6 подається з трьох точок зору - від імені Кріса Редфілда, Леона Кеннеді і Джейка Мюллера, кожного з яких супроводжують напарники.
  • Подвійний удар. Грати в Resident Evil 6 можна як поодинці, так і з одним - як за однією консоллю, так і по мережі.
  • Нові випробування. Смертоносний К-вірус здатний приймати різноманітні, але незмінно небезпечні форми.
  • У серію Resident Evil повертаються зомбі! Тепер вони бігають, стрибають і навіть використовують зброю. Все це робить їх куди небезпечніше, ніж раніше.
  • На території Східної Європи героїв чекає нова форма мутантів - Дж'аво. Ці вороги неймовірно швидко регенерують і здатні запросто заліковувати свої рани. Більш того, отримавши значні пошкодження будь-якої області свого тіла, Дж'аво можуть запустити процес контрольованої мутації, знову відновити свою боєздатність і навіть отримати нові властивості, що робить їх ще більш небезпечними і непередбачуваними. < / li>
  • Ще одна форма мутації К-вірусу - Лялечки. Процес мутації цих істот протікає довше, проте коли він нарешті завершено, на свободу вириваються найстрашніші і небезпечні створення.
  • Повернення найманців. Популярні режим «Найманці» (Mercenaries), відмінно зарекомендував себе в минулих випусках Resident Evil , з'явиться також і в новій грі серії.
  • Оновлене управління. Однією з особливостей Resident Evil 6 стане модифікована система контролю персонажа. Відтепер герої здатні стріляти на бігу, ковзати, перекочуватися в будь-якому напрямку, ховатися за укриттями і використовувати просунуті атаки ближнього бою.

За допомогою форми замовлення, наведеної нижче, Ви можете взяти Resident Evil 6 напрокат у Кременчуці с доставкою надом.

Зверніть увагу: якщо ви берете диск в прокат без приставки, необхідно внести заставу в розмірі 50 грн.
Вартість прокату:
Доба 4-6 діб ≥ 7 діб
5 грн. 20-30 грн. от 35 грн.
Доставка Застава
50 грн. 2000 грн.
Форма замовлення товару напрокат
Тривалість прокату:
Ваше ім'я:
E-mail:
Контактний телефон:
Адреса для доставки:
Комментарій до замовлення:
Будь ласка, дайте відповідь на антиспам питання.
Скільки буде 3 плюс 5?