Роза Ветров в Кременчуге - ваш идеальный отдых за минимальную цену

Grand Theft Auto V - прокат у Кременчуці.
Лос-Сантос - містечко вийшли в тираж знаменитостей. Колись економічно розвинене місто, нині переживає масу економічних проблем. В епіцентрі всієї колотнечі - три абсолютно різних злочинця, які відчайдушно намагаються пробитися в «люди».
Колишній член бандитського угруповання Франклін намагається зав'язати зі своїм минулим кримінальним життям. Відійшов від справ нальотчик на банки Майкл, виявляє, що не так все райдужно в чесного життя, як він думав. Повернений на насильстві психопат Тревор перебивається невеликими справами в надії зірвати великий куш. Вичерпавши абсолютно всі варіанти, ця трійця ставить на кін свої життя і влаштовує серію сміливих пограбувань, в яких - вирішується їхня доля.
Таке переплетення цікавих історій кількох героїв дає можливість зробити гру гранично захоплюючої та цікавою.
Всі атрибути прославленої серії притаманні п'ятої частини - тут і неймовірне увагу до деталей, і особливий чорний гумор, і осміяння поп-культури, і навіть абсолютно новий мультіплєєрний режим.

За допомогою форми замовлення, наведеної нижче, Ви можете взяти Grand Theft Auto V напрокат у Кременчуці с доставкою надом.

Зверніть увагу: якщо ви берете диск в прокат без приставки, необхідно внести заставу в розмірі 50 грн.
Вартість прокату:
Доба 4-6 діб ≥ 7 діб
5 грн. 20-30 грн. от 35 грн.
Доставка Застава
50 грн. 2000 грн.
Форма замовлення товару напрокат
Тривалість прокату:
Ваше ім'я:
E-mail:
Контактний телефон:
Адреса для доставки:
Комментарій до замовлення:
Будь ласка, дайте відповідь на антиспам питання.
Скільки буде 3 плюс 5?