Роза Ветров в Кременчуге - ваш идеальный отдых за минимальную цену

GRAND THEFT AUTO 4 - ВЕЛИКИЙ АВТОВИКРАДАЧ 4 - ВУЛИЧНІ СВЯТІ (Action / adventure) - прокат у Кременчуці.
Де можна викрадати десятки машин в день, бити перехожих, стріляти в повій і заробляти гроші на продажі наркотиків? В якій грі ви безкарно розстріляти загін поліції з гранатомета, а через хвилину спокійно повечеряти в найближчій піцерії? Серія Grand Theft Auto відома своєю скандальною вдачею і величезним простором для творчості. Однак в GTA 4 абсолютної вседозволеності немає - на цей раз гра дотримується правила реальному житті. Справжні поліцейські, натуральний місто, суворі правила кримінального світу допускають лише одну альтернативу: пристосуватися або померти!
Новий герой - Ніко Белік, виходець зі Східної Європи з кримінальним минулим. На запрошення кузена він приїжджає в американське місто Ліберті Ситі, сподіваючись знайти краще життя без злочинів і вбивств. Але американська мрія виявляється нездійсненним міражем. Замість спокійних буднів на узбережжі океану Ніко знаходить масу проблем. Щоб вижити, він повинен знову взятися за старе, і вам належить пройти з ним цей шлях до кінця!
Особливості гри:
Все як в житті! Серія помітно подорослішала. Більш серйозний та ретельний підхід видно абсолютно у всьому. Так, щоб викрасти автомобіль, потрібно спочатку розбити скло і зламати замки. А перестрілка навіть з одним поліцейським стає смертельно небезпечним заняттям. Нові графічні технології надають відбувається ще більше реалізму!
Ласкаво просимо в Нью-Йорк! Ліберті Ситі - це копія реального Нью-Йорка. Лише деякі назви і місця були змінені на догоду політкоректності. Ви побуваєте в Брукліні, Манхеттені, Квінсі і Бронксі, які тепер називаються Брокер, Алгонквін, Дюкс і Бохан, а так само побачите Алдерні, точну копію Нью-Джерсі.
Місто без кордонів! Liberty City воістину величезний! Щоб дістатися від одного краю міста до іншого, буде потрібно годину реального часу! Десятки хмарочосів підносяться на сотні метрів і по багатьом з них тепер можна бродити. Гуляйте усередині будівель, користуйтеся громадським транспортом - такої свободи пересування в GTA ще не було!
Життя вирує! Перехожі на вулицях зайняті своїми турботами. Люди розмовляють по мобільних телефонах, читають газети, спілкуються зі знайомими, жебраки жебракують і гріються біля вогнищ. Порозумнішали поліцейські перестали бути хлопчиками для биття - вони моментально примчаться на виклик і миттю виб'ють дух із злочинця!
Доля емігранта! Приїжджому зі Східної Європи дорога до вершин американського суспільства закрита. Легальним шляхом дістати машину і дах над головою навряд чи вийде. Щоб зайняти своє місце під сонцем, Ніко належить налагодити відносини з кримінальними структурами Ліберті Ситі і вийти на чорний ринок!
Пістолета мало! Щоб виконати завдання, Ніко доведеться використовувати свої мізки. Так, щоб виявити жертву в натовпі, досить зробити один телефонний дзвінок - мета видасть себе, узявши трубку. А щоб не прориватися з боєм в офіс конкурентів, можна просто записатися до них на співбесіду. Використовуйте кмітливість і логіку - без них не дістатися до олімпу злочинного світу.

За допомогою форми замовлення, наведеної нижче, Ви можете взяти GRAND THEFT AUTO 4 - ВЕЛИКИЙ АВТОВИКРАДАЧ 4 - ВУЛИЧНІ СВЯТІ (Action / adventure) напрокат у Кременчуці с доставкою надом.

Зверніть увагу: якщо ви берете диск в прокат без приставки, необхідно внести заставу в розмірі 50 грн.
Вартість прокату:
Доба 4-6 діб ≥ 7 діб
5 грн. 20-30 грн. от 35 грн.
Доставка Застава
50 грн. 2000 грн.
Форма замовлення товару напрокат
Тривалість прокату:
Ваше ім'я:
E-mail:
Контактний телефон:
Адреса для доставки:
Комментарій до замовлення:
Будь ласка, дайте відповідь на антиспам питання.
Скільки буде 3 плюс 5?