Роза Ветров в Кременчуге - ваш идеальный отдых за минимальную цену

Tekken 6 (Російська версія) (Xbox 360) - прокат у Кременчуці.
Герої Tekken 6 обсипають один одного градом прийомів, блискавично виконуючи трюки, від яких закрутиться голова навіть у бувалих акробатів. Нова гра ввібрала в себе все найкраще, що було в серії, і значно просунула легендарні віртуальні бійки вперед, назустріч до досконалості. Вдихніть глибоко, заспокойте пульс, відлиньте всі тривоги і виходите на арену - щоб реагувати на ворожі випади і завдавати стрімкі удари у, ваш розум повинен бути чистий!
Однак дивитися холоднокровно на Tekken 6 непросто. Деталізована графіка у високому дозволі зі швидкістю 60 кадрів в секунду розбурхує уяву і викликає дитяче захоплення. А від різноманітності героїв розбігаються очі! Tekken 6 містить найбільшу колекцію персонажів в історії серії. Мало того, ви можете створити свого власного унікального бійця і увічнити його ім'я в славних битвах. Відкрийте для себе дивовижний світ бойових мистецтв!

За допомогою форми замовлення, наведеної нижче, Ви можете взяти Tekken 6 (Російська версія) (Xbox 360) напрокат у Кременчуці с доставкою надом.

Зверніть увагу: якщо ви берете диск в прокат без приставки, необхідно внести заставу в розмірі 50 грн.
Вартість прокату:
Доба 4-6 діб ≥ 7 діб
5 грн. 20-30 грн. от 35 грн.
Доставка Застава
50 грн. 2000 грн.
Форма замовлення товару напрокат
Тривалість прокату:
Ваше ім'я:
E-mail:
Контактний телефон:
Адреса для доставки:
Комментарій до замовлення:
Будь ласка, дайте відповідь на антиспам питання.
Скільки буде 3 плюс 5?